Stefan Blagić

Predsjednik

Rođen 25.2.1991. diplomirani politikolog. U novinarstvu od 2014. godine, najviše se bavi aktuelnim političkim temama u Republici Srpskoj i okruženju.

Velizar Antić

Predsjednik Skupštine

Rođen 5.11.1980. master politikologije. Trenutno na doktorskim studijama u Beogradu. Autor više stručnih i naučnih radova iz politikologije.

Nikola Preradović

Član Skupštine

Rođen 18.10.1993. godine. Završio Elektrotehničku školu u Banja Luci. Student treće godine Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Banjaluci.

Ivana Perišić

Član Skupštine

Rođena 30.6.1994. godine u Novom Sadu. Završila Gimnaziju u Banjoj Luci. Student treće godine Fakulteta političkih nauka u Banjoj Luci.

Darko Kuzmanović

Član Skupštine

Rođen 18.5.1993. godine u Tesliću. Završio Gimnaziju u Tesliću. Student Fakulteta političkih nauka u Banjoj Luci.

Nebojša Đurić

Član Skupštine

Rođen 17.06.1989. u Tesliću. Master matematike. Trenutno na doktorskim studijama u Banjoj Luci. Zaposlen na Univerzitetu u Banjoj Luci. Posvećen nauci.

Facebook Comments

Close