Стефан Благић

Предсједник

Рођен 25.2.1991. дипломирани политиколог. У новинарству од 2014. године, највише се бави актуелним политичким темама у Републици Српској и окружењу.

Велизар Антић

Предсједник Скупштине

Рођен 5.11.1980. мастер политикологије. Тренутно на докторским студијама у Београду. Аутор више стручних и научних радова из политикологије.

Мирко Комљеновић

Члан Скупштине

Рођен 16.06.1986. По занимању економски техничар. Запослен у Електрокрајини. Комичар и борац за слободу оштре критике у нашем друштву.

Никола Прерадовић

Члан Скупштине

Рођен 18.10.1993. године. Завршио Електротехничку школу у Бања Луци. Студент треће године Факултета политичких наука Универзитета у Бањалуци.

Ивана Перишић

Члан Скупштине

Рођена 30.6.1994. године у Новом Саду. Завршила Гимназију у Бањој Луци. Студент треће године Факултета политичких наука у Бањој Луци.

Дарко Кузмановић

Члан Скупштине

Рођен 18.5.1993. године у Теслићу. Завршио Гимназију у Теслићу. Студент Факултета политичких наука у Бањој Луци.

Close